• Atsiskaitimo būdai

  Atsiskaitymo būdai:

   

  1. Grynais, banko kortelė, lizingų atsiimant prekės prekybos salone notebookshop S. Žukausko g. 17, Vilnius.

  2. Grynasi pristačius prekę.

  3 .Bankinių pavedimų.

  4. Sudarius Lizingo sutartį internetu.

   

  Lizingas internetu

   

  Mūsų internetinėje parduotuvėje Jus galite pirkti išsimokėtinai Ūkio banko lizingu ir su SNORO lizingu. Norėdami įsigyti prekę išsimokėtinai, pasirinkite mokėjimo būdą „Lizingas“ per pageidaujamą lizingo bendrovę. Patvirtinus užsakymą, per 1 darbo dieną su Jumis susisieks mūsų darbuotojas ir informuos, kokios yra Jums, pasirinkto lizingo, siūlomos išsimokėjimo sąlygos ir patikslintas sutarčiai sudaryti reikalingų dokumentų sąrašas.

  Jeigu norite, kad su Jumis kuo greičiau susisiektų mūsų darbuotojas ir pateiktu informacija apie Lizingo siūlomas sąlygas, reikėtų pateikti asmens dokumento kopiją (paso, asmens tapatybės kortelės iš abiejų pusių arba vairuotojo pažymėjimo) bei Jūsų pasirašytą sutikimą tvarkyti asmens duomenis.

  SNORO Lizingas

   

  Pavyzdžiui, skolinantis 1 000 Lt. (Jūs galite skolintis iki 15 000 Lt), kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 7 %, BVKKMN – 14,31 %. Eilinės įmokos suma – 83,33 Lt. Bendra mokama suma – 1 069,96 Lt. Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos atsižvelgiant į Bendrovės atliktą Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą/kitokį avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėn. sutarties terminą.

  SNORO lizingo sutikimo pasirašymo instrukcija

  Bendrosios išsimokėjimo paslaugos sąlygos:

  Minimali finansuojama vertė - 150 Lt.;
  Galimas sutarties terminas nuo 3 mėn. iki 36 mėn.;
  Tik lizingo sutartyje nurodytas asmuo gali ją pasirašyti ir priimti kurjerio atvežtas prekes;
  Prekes atsiimantis asmuo privalo parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę) bei pateikti jo kopiją.
  Pirkti išsimokėtinai gali tik fiziniai asmenys, esamoje darbovietėje dirbantys ne trumpiau nei 3 mėn.

  Ūkio banko lizingo sutikimo pasirašymo instrukcija

   

  Patvirtinus internetinį užsakymą, būsite nukreipti į Ūkio banko lizingo sistemą. Ten Jūsų paprašys įvesti asmens kodą, el. paštą bei pasirinkti banką, kuriame turite atsiskaitomąją sąskaitą, būsite paprašyti padaryti 1 cento pavedimą į Ūkio banko lizingo sąskaitą (ši procedūra padės identifikuoti Jūsų tapatybę, gauti Jūsų sutikimą tvarkyti asmens duomenis ir užtikrinti, jog kiti asmenys nebando sudaryti lizingo sutarties, pasinaudoję Jūsų asmens duomenimis). Atlikus pavedimą, būsite nukreipti atgal į Ūkio banko lizingo sistemą, o vėliau atgal į mūsų elektroninę parduotuvę.